Obchodní podmínky

1.  Hlavní zásady

a) Zákazník je povinen před započetím nákupu seznámit se s tímto nákupním řádem, dodacími a reklamačními podmínkami.
b) Cena za zboží je uvedena včetně DPH. Naopak cena neobsahuje přepravné a balné.
c) Nákup je dokončen poté, co kliknete odeslat objednávku v závěru pokladny.
Na Váš e-mail dorazí zpráva o přijetí objednávky. Dále Vás bude kontaktovat jeden z našich prodejců pro potvrzení objednávky, je proto nutno uvádět veškeré údaje pravdivé, v opačném případě nebude možné objednávku realizovat.2. Reklamační řád

a) Kupující je povinen zboží dodané prodávajícím prohlédnout a bez zbytečného odkladu o zjištěných vadách informovat prodávajícího.

b) Oznámení o zjištěných vadách musí kupující učinit u prodávajícího písemně nebo elektronickou poštou. V písemném oznámení musí kupující uvést zjištěné vady, tj. musí uvést o jaké vady se jedná a jak se projevují. Písemné oznámení o zjištěných vadách uplatňuje kupující v místě sídla prodávajícího:

Mikeš Music, Slovanská 13, 32600 Plzeň
tel: 377 327 540
e-mail: obchod@mikesmusic.cz


c) K reklamaci je nutné ve všech případech přiložit kopii faktury a doklad o zaplacení a dodání zboží, jehož vady jsou reklamovány.

d) Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.3. Jak je zajištěna ochrana osobních dat 

U Mikeš Music respektujeme Vaše soukromí. Abychom Vám mohli nabídnout hodnotné služby, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Tato data chráníme před zneužitím. Přečtěte si prosím podrobnosti dále v tomto dokumentu.

Jako zákazník musíte při Vašem nákupu  uvést následující údaje:

Jméno a příjmení
Úplnou poštovní adresu
Tyto informace jsou nezbytné pro Vaši identifikaci jako kupujícího. Používáme je k realizaci a zaúčtování Vaší platby za nakoupené zboží, za účelem správné dodávky zboží a ke komunikaci s Vámi.

Během vašeho objednávání zboží prostřednictvím e-shopu Mikeš Music jsou shromažďovány Vaše objednávky. To je nutné pro zajištění dodávek zboží, vyřizování reklamací a také k Vaší zpětné kontrole. Údaje o nákupech jsou ukládány v bezpečné databázi a nejsou poskytovány třetím stranám. Vaše osobní data jsou v rámci Mikeš Music důvěrná a nejsou poskytována žádným subjektům.

Shrnutí:
Vážíme si Vaší důvěry a chráníme Vaše soukromá data před zneužitím. Tyto informace shromažďujeme proto, abychom zkvalitnili naše služby. Neposkytujeme je třetím stranám.

Váš souhlas:
Používáním internetového obchodu Mikeš Music souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o Vás a vašich nákupech. Pravidla zacházení s těmito údaji jsou popsána v tomto dokumentu.

4. Způsob platby a poštovní náklady


Jsme tu pro Vás a Vaši muziku!! U objednávek nad 5000Kč bez DPH je doprava po ČR zdarma /nevztahuje se na použité zboží/  /jinak149Kč/


Úhrada zásilky je prováděna v hotovosti při dodání zboží na dobírku České poště a.s..

 Při zasílání zásilek přes Českou poštu se Vám pošta pokusí zásilku nejprve doručit a v případě neúspěchu nechá balík uložený na podací poště Vaší adresy po dobu 14 dní.

Pokud máte s doručením jakékoliv problémy, obraťte se na naše zákaznické oddělení.

Bude-li Vám doručena zásilka poškozená, řiďte se prosím následujícími pokyny:
a) Zásilku si vždy prohlédněte před dopravcem.
b) V případě poškození obalu /pomačkaný, roztrhaný, promočený , atd./ sepište ihned s dopravcem protokol o poškození zásilky.
c) Nenechte se dopravcem přesvědčovat, že zásilka není dobře zajištěna. Zásilka je ošetřena velmi pečlivě, aby Vám zboží bylo doručeno v pořádku.

5. Dodací lhůty

Objednané zboží je expedováno ihned po obdržení objednávky, dodací lhůta je maximálně 21 kalendářních dnů od data převzetí objednávky.

6. Zásilky do zahraničí

Objednávky do zahraničí budou řešeny individuálně, k ceně zboží bude účtováno poštovné dle aktuálního tarifu České pošty do konkrétní země určení.